Basisschool St. Liduina: (Tel. 0495 651 616)  Hoera Kindercentrum:
Rocco Blommers, directeur Sandra Leijssen
E: r.blommers@spolt.nl Clustermanager (Tel. 06-17500637)
  E: s.leijssen@hoerakindercentra.nl 
Annelies Joris-Meijs, intern begeleider / leerkracht  
E: a.joris@spolt.nl Laura Janssen (voor- & naschoolse opvang)
  E: l.janssen2@spolt.nl 
Ine Peters-Bijlmakers, leerkracht  
E: i.peters@spolt.nl  
   
Danielle Reiniers-Geelen, leerkracht  
E: d.reiniers@spolt.nl  
   
Wilja Karidi-Stals, leerkracht  
E: w.karidi@spolt.nl  
   
Gregor Ronckers, leerkracht  
E:g.ronckers@spolt.nl
 
Onderwijsondersteunend personeel  
Laura Janssen, onderwijsassistent  
E: l.janssen2@spolt.nl  
   
Caroline Schreurs, administratieve kracht  
E: administratie@bs-harlekijn.nl  
   
Peter Kanders, conciërge  
E: p.kanders@bs-harlekijn.nl  
   
Riny Haex & Ingrid Dings  
Interieurverzorgsters