Basisschool St. Liduina: (Tel. 0495 651 616)   
Rocco Blommers, directeur  
E: r.blommers@spolt.nl  
   
Annelies Joris-Meijs, leerkracht  
E: a.joris@spolt.nl  
   
Ine Peters-Bijlmakers, leerkracht  
E: i.peters@spolt.nl  
   
Danielle Reiniers-Geelen, leerkracht  
E: d.reiniers@spolt.nl Hoera Kindercentrum:
  Sandra Leijssen
Wilja Karidi-Stals, leerkracht Clustermanager (Tel. 06-17500637)
E: w.karidi@spolt.nl E: s.leijssen@hoerakindercentra.nl 
   
Vivian Leurs, intern begeleider  
E: v.leurs@spolt.nl
 
 
Onderwijsondersteunend personeel  
Laura Janssen, onderwijsassistent (voor- & naschoolse opvang)  
E: l.janssen2@spolt.nl  
   
Caroline Schreurs, administratieve kracht  
E: administratie@bs-harlekijn.nl  
   
Peter Kanders, conciërge  
E: p.kanders@bs-harlekijn.nl  
   
Ingrid Dings  
Interieurverzorgster