Basisschool St. Liduina: (Tel. 0495 651 616)   
Jo Verlinden, interim-directeur  
E: j.verlinden@spolt.nl  
   
Annelies Joris-Meijs, groepsleerkracht 7-8   
E: a.joris@spolt.nl  
   
Ine Peters-Bijlmakers, groepsleerkracht 1-2-3  
E: i.peters@spolt.nl  
   
Danielle Reiniers-Geelen, groepsleerkracht 4-5-6  
E: d.reiniers@spolt.nl  
   
Wilja Karidi-Stals, groepsleerkracht 4-5-6 en 7-8  
E:w.karidi@spolt.nl  
   
Vivian Leurs, intern begeleider  
E: v.leurs@spolt.nl
 
 
Onderwijsondersteunend personeel  
Laura Janssen, onderwijsassistent (voor- & naschoolse opvang)  
E: l.janssen2@spolt.nl  
   
Pien Janssen, onderwijsassistent ( en voorschoolse opvang)  
E:p.janssen@spolt.nl  
   
Caroline Schreurs, administratieve kracht  
E: administratie@bs-harlekijn.nl  
   
Peter Kanders, conciërge  
E: p.kanders@bs-harlekijn.nl  
   
Ingrid Dings  
Interieurverzorgster
 
   
Hoera Kindercentrum:
Sandra Leijssen, clustermanager
T:06-17500637  
E:s.leijssen@hoerakindercentra.nl