Basisschool St. Liduina: (Tel. 0495 651 616)  Hoera Kindercentrum:
René Stallinga, interim-directeur Sandra Leijssen
E: r.stallinga@stliduina.nl  Clustermanager (Tel. 06-17500637)
  E: s.leijssen@hoerakindercentra.nl 
Annelies Joris-Meijs, intern begeleider / leerkracht  
E: a.joris@stliduina.nl Mendy Karis (voor- & naschoolse opvang)
  E: m.karis@hoerakindercentra.nl 
Ine Peters-Bijlmakers, leerkracht  
E: i.peters@stliduina.nl  
   
Laurens Houtakkers, leerkracht  
E: l.houtakkers@stliduina.nl  
   
Wilja Karidi, leerkracht  
E: w.karidi@stliduina.nl  
   
Saskia Breuer, leerkracht  
E: s.breuer@stliduina.nl  
   
Bregje Salemans, leerkracht  
E: b.salemans@stliduina.nl  
   
Onderwijsondersteunend personeel  
Mendy Karis, onderwijsassistent  
E: m.karis@stliduina.nl  
   
Caroline Schreurs, administratieve kracht  
E: administratie@bs-harlekijn.nl  
   
Peter Kanders, conciërge  
E: p.kanders@bs-harlekijn.nl  
   
Riny Haex & Ingrid Dings  
Interieurverzorgsters