Basisschool St. Liduina: (Tel. 0495 651 616)  Hoera Kindercentrum:
Ron Aspers, meerscholendirecteur (woensdag aanwezig) Sandra Leijssen
Directeur basisscholen Ell, Grathem, Kelpen-Oler & Baexem Clustermanager (Tel. 06-17500637)
E: clusterron@gmail.com  E: s.leijssen@hoerakindercentra.nl 
   
Ton de Bock, teamleider (dinsdag aanwezig) Mendy Karis (voor- & naschoolse opvang)
E: administratie@stliduina.nl E: m.karis@hoerakindercentra.nl 
   
Wendy Brink, leerkracht  
E: w.brink@stliduina.nl  
   
Annelies Joris-Meijs, intern begeleider / leerkracht  
E: a.joris@stliduina.nl  
   
Ine Peters-Bijlmakers, leerkracht  
E: i.peters@stliduina.nl  
   
Jinny Geurts-Schiffelers, leerkracht  
E: j.geurts@stliduina.nl  
   
Laurens Houtakkers, leerkracht  
E: l.houtakkers@stliduina.nl  
   
Wilja Stals, leerkracht  
E: w.karidi@stliduina.nl  
   
Onderwijsondersteunend personeel  
   
Mendy Karis, onderwijsassistent  
E: m.karis@stliduina.nl  
   
Caroline Schreurs, administratieve kracht  
E: administratie@bs-harlekijn.nl  
   
Peter Kanders, conciŽrge  
E: p.kanders@bs-harlekijn.nl  
   
Riny Haex  
Interieurverzorgster