Basisschool St. Liduina: Hoera Kindercentrum:
Ron Aspers, meerscholendirecteur Sandra Leijssen
Directeur basisscholen Ell, Grathem, Kelpen-Oler & Baexem Clustermanager (Tel. 06-17500637)
E: clusterron@gmail.com  s.leijssen@hoerakindercentra.nl 
   
Wendy Brink, teamleider / leerkracht groep 3-4  
E: administratie@stliduina.nl  
   
Annelies Joris-Meijs, intern begeleider / leerkracht groep 7-8  
E: a.joris@stliduina.nl  
   
Ine Peters-Bijlmakers, leerkracht groep 1-2  
E: i.peters@stliduina.nl  
   
Jinny Geurts-Schiffelers, leerkracht groep 3-4  
E: j.geurts@stliduina.nl  
   
Laurens Houtakkers, leerkracht groep 5-6  
E: l.houtakkers@stliduina.nl  
   
Wilja Stals, leerkracht groep 5-6  
E: w.karidi@stliduina.nl  
   
DaniŽlle Poetoehena, leerkracht groep 7-8 en 1-2  
E: d.poetoehena@stliduina.nl  
   
   
Onderwijsondersteunend personeel  
   
Jacqueline Nieskens , administratieve ondersteuning  
E: administratie@bs-harlekijn.nl  
   
Peter Kanders, conciŽrge  
E: p.kanders@bs-harlekijn.nl  
   
Riny Haex  
Interieurverzorgster  
   
Marianne Verstappen  
Interieurverzorgster